biuro administratores darbas vilniuje

DARBAS arba PRAKTIKA: Administratorei(-iui) / asistentei(-iui)

Pozicijos aprašymas

Darbas arba praktika administratorei(-iui) / asistentei(-iui) !

Ieškome atsakingo žmogaus (gali būti studentas/ė), kuris nori įgyti administratorės / asistentės patirties. Tai yra galimybė prisidėti prie kasdienės įmonės veiklos, prisidėti prie įmonės augimo ir išmokti skaitmeninės reklamos pagrindus.

Reikalavimai:

  • Taisyklinga lietuvių kalba raštu ir žodžiu
  • Raštvedybos išmanymas
  • Puikūs planavimo įgūdžiai ir gebėjimai
  • Pareigingumas, atsakingumas, punktualumas
  • Aukšta asmeninė motyvacija.

Privalumai:

  • Anglų kalbos mokėjimas
  • SEO darbų patirtis
  • IT ir reklamos kūrimo patirtis
  • Biuro administravimo / asistavimo patirtis

Atsakomybės:

  • Bendravimas su klientais telefonu ir paštu
  • Sutarčių rengimas
  • Biuro administravimas
  • Darbų koordinavimas
  • Smulkus tinklapių administravimo darbai

Mes jums siūlome:

  • Praktika / Darbas 0.25-0.75 etato
  • Mokymo programą
  • Socialines garantijas
  • Lankstų grafiką
  • Asmenines konsultacijas
  • Galimybę tobulėti ir plėsti savo profesines žinias
  • Galimybę įsidarbinti po praktikos