SEO mokymai Kaunas

Kursai pradedantiesiems: tinklapių administratoriams, verslininkams, besidomintiems

Mokymai visiems kas nori išmokti kurti turinį, kurį mėgsta Google, neturintiems didelės SEO patirties.

Gyvuose mokymuose visą pateiktą informaciją gausite iš pirmų lūpų, t. y. iš kasdieninės praktikos. Tai nebus sausa teorija, kažkur perskaityta arba išversta į lietuvių kalbą, kaip dažnai pasitaiko rinkodaros rinkoje Lietuvoje. Šie kursai paremti kelių metų nuolatiniu darbu SEO industrijoje. Mokymuose bus pateikiami pavyzdžiai iš realių projektų ir eksperimentų.

Nekantrauji išmokti SEO? Rinkis Online EASY SEO kursąSužinoti daugiau

Nemokami SEO mokymai:

👉 Nemokamas seminaras internetu (Online Webinar), kurio metu pasakojama, kas yra SEO ir kaip tai veikia, kokie yra pagrindiniai reitingavimo faktoriai ir kritinės klaidos. Šis seminaras vyko 2020 m. balandžio 14 dieną, tačiau vis dar aktualus:

nemokamas webinaras

SEO ir WEB rinkodaros mokymai įmonėms!

Šie gyvi mokymai gali būti pritaikyti konkrečios įmonės darbuotojams, o temos gali būti keičiamos pagal pageidavimus. Populiariausios temos: internetinė rinkodara, išorinio SEO ypatumai, lokalinis SEO (vietinis). Jei norite užsakyti mokymus savo įmonės darbuotojams susisiekite su mumis – spauskite čia.

SEO kursų nauda:

 • Išmoksite SEO pagrindų
 • Sužinosite nuo ko pradėti tinklapio optimizavimą
 • Išmoksite optimizuoti svetainės turinį
 • Išmoksite kurti turinį, kurį mėgsta paieškos sistemos
 • Sužinosite ko trūksta iki patekimo į TOP’ą
 • Sužinosite kuo skiriasi vidinis optimizavimas nuo išorinio
 • Sužinosite pagrindinius reitingavimo faktorius
 • Sužinosite klaidas, kurios žudo svetainės reitingus
Vidinio optimizavimo video pamokos →Sužinoti daugiau

1 DALIS – Teorija + Klausimai ir atsakymai

Pirmoje kursų dalyje pateikiama išsami infomacija apie svetainės turinio optimizavimo kritinius faktorius, kurie turi didžiausią įtaką svetainės reitingavimui.

Skirta pradedantiems savo kelią SEO pasaulyje ir jau dirbantiems SEO sferoje arba su svetainių turiniu. Taip pat numatyta viena valanda klausimams ir atsakymams.

Mokymų trukmė: 6 valandos intensyvaus darbo.

SEO mokymų temos:

 • Kas yra SEO (svetainių optimizavimas)
 • Vidinio optimizavimo faktoriai
 • Kokio turinio nori paieškos sistemos ir lankytojai
 • Iš kur imti idėjas turinio kūrimui
 • Konkurentų analizė ir jos įtaka jūsų projekto iškėlimui
 • Gero turinio rodikliai – kokie jie ir kaip juos pakelti
 • Teisingas raktažodžių panaudojimas (adaptuota 2021 metams)
 • Teisingas Meta duomenų (Meta Tags) pildymas ir šablonai
 • Dažniausiai daromos klaidos, kurios stabdo svetainės reitingavimą
 • Kritinės svetainių administratorių klaidos
 • Plano sudarymas ir klaidų šalinimo checklist’as
 • Nemokami ir mokami įrankiai naudojami kasdieniam darbui
 • Rezultatai, kurie gali būti pasiekti.
 • Atvejų analizė

2 DALIS – praktiniai užsiėmimai

Antroje dalyje kiekvienas dalyvis turės galimybę pritaikyti išmoktą teoriją, t. y. atliks namų darbus, kurie bus patikrinti ir įvertinti. Neturintiems savo projektų, bus suteikta galimybė dirbti su mūsų projektais.

SEO mokymų programos santrauka

Žemiau santraukos skaitykite išsamų atsakymą į kiekvieną klausimą. Jei jums kils papildomų klausimų, susisiekite su mumis el. paštu arba telefonu.

1. Kokio tai tipo mokymai?

Vidinis turinio optimizavimas pagal naujausius 2023 m. Google atnaujinimus.

2. Kodėl reikia optimizuoti turinį?

Optimizuotas turinys yra pagrindas sėkmingam svetainės iškėlimui.

3.  Vidinio optimizavimo reitingavimo faktoriai:

Sužinosite, kurie vidinio optimizavimo faktoriai turi įtakos svetainės reitingavimui.

4. Kam skirti SEO mokymai?

Redaktoriams, verslininkams, copywriter’iams (tekstų kūrėjams), svetainių administratoriams ir visiems dirbantiems su online turiniu ir tiems, kurie nori žinoti, kaip būti pranašesniems internete. Šie SEO kursai tinka visiems kas rašo straipsnius arba kuria turinį online medijai.

5. Kokio lygio profesionalams?

Šiems kursams papildomų žinių ar pasiruošimo nereikia. Jie skirti pradedantiesiems, kurie apie SEO nežino nieko, ir jau dirbantiems su svetainių turiniu.

6. Kiek bus kalbama apie programavimą?

Apie programavimą bus kalbama nedaug, tiek kiek reikalinga žinoti SEO specialistui. Informacija bus pateikiama aiškia ir supratama ne programuotojams kalba.

7. Kritinės portalų redaktorių ir administratorių klaidos

Sužinosite kokios portalų administratorių, redaktorių ir savininkų dažniausios klaidos neleidžia svetainėms būti gerai reitinguojamoms. Taip pat sužinosite kaip tas klaidas ištaisyti ir nekartoti.

8. SEO mokymų nauda ir rezultatai

Po mokymų jūs žinosite, kaip sukurti tinklapio turinį ar straipsnį, būtent taip kaip nori paieškos sistemos. Jūsų darbo kokybė radikaliai pagerės. Išmoksite kurti geresnį turinį nei konkurentai. Kuriamas turinys bus lengvai indeksuojamas ir reitinguojamas.

9. Perspektyva įsidarbinti

Geriausi studentai gali sulaukti darbo pasiūlymų.

10. Praktiniai užsiėmimai

 • Idėjų generavimas;
 • turinio kūrimas;
 • turinio talpinimas ir formatavimas;
 • patikrinimas, įvertinimas ir klaidų taisymas.

Kokių rezultatų galima tikėtis po mokymų?Sužinoti daugiau

seo mokymai vilniuje

Pirmos dalies SEO mokymų išsamus aprašymas

1. Kokio tai tipo mokymai?

Mokymų metų bus atskleista „SEO sėkmės formulė”. Mokiniai sužinos kas veikia 2023 metais.

Mokymai sukoncentruoti į vieną iš svarbiausių reitingavimo faktorių – vidinį tinklapio optimizavimą. Tik teisingai atliktas vidinis tinklapio optimizavimas leidžia pretenduoti į aukštas ir konkurencingas pozicijas.

Nuo šiol jūs nesuksite galvos, kaip ir ką parašyti. Tai taps lengvas ir malonus procesas. SEO kursų metu mokiniai išmoks savarankiškai ir lengvai kurti turinį portalams ar svetainėms. Taip pat išmoks savarankiškai atlikti jau esamo turinio auditą ir korekcijas.

2. Kodėl reikia optimizuoti turinį?

Po raktažodžių ir temos tyrimo, vidinis optimizavimas yra antras pagal svarbumą žingsnis. Turinys turi būti tvirtas pagrindas svetainės iškėlimui. Norėdami, kad paieškos sistemos ir lankytojai vertintų jus geriau už konkurentus, jūs turite sukurti turinį geresnį ir naudingesnį vartotojui nei konkurentų. Šių mokymų tikslas yra pateikti objektyvius faktorius, pagal kuriuos paieškos sistemos sprendžia ar tinklapio turinys vertas būti aukščiau ir žemiau. Taip pat bus kalbama apie subjektyvius faktorius, pagal kuriuos lankytojai sprendžia ar jūsų svetainė verta dėmesio.

Po šių SEO kursų jūs galėsite savarankiškai kurtį tokį turinį, kurį vertina ir paieškos sistemos, ir lankytojai.

3. Vidinio optimizavimo ir reitingavimo faktoriai aktualūs šiandien

Svetainės iškėlimo ir vidinio optimizavimo faktoriai, dažnai „apauga” mitais, kurie apsunkina verslininkams supratimą apie tai, kas yra svarbu. Internete pilna informacijos apie tai, ką reikia daryti, kad pirmautum Google paieškos sistemoje. Deja, internete daug pasenusios ar netikslios informacijos, todėl žmogui nedirbančiam SEO industrijoje ir neturinčiam kasdieninės praktikos yra sunku orientuotis kas veikia, o kas ne.

SEO industrijos specifika yra tame, kad tai kas veikė prieš pusę metų jau nebeveikia, o tai kas buvo daroma prieš metus gali pakenkti jūsų SEO reitingams.

Ši mokymų dalis skirta tam, kad jūs sužinotumėte, kokie yra svarbiausi reitingavimo faktoriai šiai dienai. Kalbėsime apie svarbiausius vidinio ir išorinio svetainių optimizavimo faktorius.

4. Kam skirti SEO mokymai?

 • Redaktoriams;
 • Copywriter’iams (straipsnių kūrėjams);
 • Svetainių administratoriams;
 • Įmonių darbotojams atsakingiems už svetainės rezultatus;
 • Verslininkams ir visiems vystantiems portalą savarankiškai.

Didžiausią naudą iš šių mokymų gaus tie, kas tiesiogiai dirba su turiniu arba yra atsakingi už svetainės rezultatus. Jeigu jūs jaučiate, kad nežinote, kokia kryptimi reikia vystyti internetinę svetainę arba kur pasisemti idėjų turiniui, šie kursai yra būtent jums.

Veslininkai dažnai susiduria su problema, kai reikia užpildyti svetainę, bet neturi tam laiko arba nežino, kaip tai daroma, todėl tinklapio vystymas sustoja. O jeigu ir prisiruošia padaryti „sunkius namų darbus”, galu gale, padaro atmestinai. Todėl labai nukenčia turinio kokybė.

Po šių kursų, verslo savininkai galės savarankiškai ir lengvai kurti turinį arba kompetetingai bedrauti su SEO pasaulio atstovais pasisamdydami agentūrą ar freelancerį. Po mokymų verslininkai žinos, ko reikalauti iš SEO atstovų, užteks vieno žvilgsnio į jų atliktus darbus, kad nuspręstų, ar toks bendradarbiavimas bus jiems naudingas.

5. Kokio lygio profesionalams skirti mokymai? 

Kursas skirtas visų lygių specialistams. Didžiausia nauda bus pradedantiems, kurie jau tvirtai nusprendė, kad jų ateities darbai bus susiję su svetainių marketingu. Šie mokymai bus solidus pagrindas karjeros pradžiai.

Dažnai pasitaiko, kad gerai išmanantys savo nišą redaktoriai, nežino, kaip pateikti informaciją internete taip, kad paieškos sistemos įvertintų ir keltų turinį aukščiau. Po šių kursų, specialistai turės pilną supratimą apie tai, ko nori paieškos sistemos, sužinos, kaip surasti orientyrus ir pradės gauti daugiau naudos iš jau atliekamų darbų. Žemiau, skaitykite atsiliepimus apie kursus.

6. Kiek bus kalbama apie programavimą?

Minimaliai, bet tik apie svarbiausius aspektus. Jums nereikės mokytis programavimo, bet reikės išmokti pagrindines sąvokas. Programavimo terminai yra neatsiejama svetainės optimizavimo dalis, todėl būtų sunku išvengti šios temos. Naudojami programavimo terminai bus pateikti „paprastiems” žmonės suprantama kalba. Jūs sužinosite, kokie yra techniniai reikalavimai turiniui ir, kokie iš jų turi tiesioginę įtaką svetainės reitingavimui.

7. Kritinės portalų redaktorių ir administratorių klaidos

Klaidos yra vienas iš faktorių, kurios gali stabdyti svetainės iškėlimą ar net neigiamai įtakoti tinklapio pozicijas. SEO klaidas galima išskirti į dvi grupes, t. y. klaidos, kurios buvo nuo pat svetainės sukūrimo dienos ir klaidos, kurios yra daromos kasdieniniame darbe su svetaine dėl nekompetingumo.

SEO mokymų metu klaidos bus padalintos į kritines ir nekritines. Jūs sužinosite dėl kokių daromų klaidų galima gauti filtrą iš Google paieškos sistemos. Tai reiškia, kad jūsų svetainei gali būti pritaikytos sankcijos dėl tam tikrų pažeidimų.

8. Kokia bus mokymų nauda?

Po SEO mokymų, pasikeis jūsų požiūris į jau atliekamą darbą. Štai keli faktai apie naudą ir rezultatus:

 • Griausim SEO mitus;
 • Pateiksime aktualiausią šiai dienai informaciją iš pirmų lūpų;
 • Sužinosite kas veikia, kas neveikia ir kodėl;
 • Išmoksite kaip pagreitinti naujo turinio indeksavimą;
 • Sužinosite, kokie vidinio optimizavimo veiksmai kenkia jūsų svetainei;
 • Sužinosite, kokį turinio nori lankytojai ir paieškos sistemos;
 • Išmoksite atlikti pirminį jūsų nišos tyrimą;
 • Išmoksite kurti tekstų ar straipsnių struktūrą;
 • Išmoksite sukurti turinį pagal esamą struktūrą;
 • Išmoksite taikyti žinias įvairiems projektams;
 • Gausite pažingsninę instrukciją turinio kokybei nustatyti bei kurti;
 • Sužinosite savo turinio apsaugojimo metodus.

Antros dalies SEO mokymų išsamus aprašymas

10. Praktiniai užsiėmimai

Antra dalis skirta praktiniams užsiėmimams pritaikyti teorines žinias įgytas pirmos dalies SEO mokymuose. Praktikantų atliktos užduotys bus tikrinamos asmeniškai, o ne grupėje, todėl visi kilę klausimai bus atsakyti asmeniškai.

 • Praktikantai galės pritaikyti naujas žinias savo projektuose
 • Verslininkai galės pradėti taikyti naujus įgūdžius savo verslui jau praktinių užsiėmimų metu
 • Praktikantai, neturintys savo svetainių, turės galimybę atlikti praktiką su mūsų projektais

Antros dalies mokymų eiga:

Užduotys turi būti atliktos pagal numatytas instrukcijas.

 1. Kiekvienas dalyvis gaus namų darbus susijusius su savo projektais
 2. Praktikantai priduoda namų darbus
 3. Atliktų užduočių patikrinimas ir įvertinimas
 4. Asmeniniai užsiėmimai skirti atliktiems darbams įvertinti ir atsakyti į klausimus
 5. Praktikantai atlieka korekcijas pagal gautas pastabas
 6. Galutinis užduočių įvertinimas

BONUS’as antros dalies SEO mokymų praktikantams

SEO mokymų data ir vieta bus paskelbta šitame puslapyje.

Nekantrauji išmokti SEO? Rinkis online EASEY SEO kursąSužinoti daugiau