Atvejis

Svetainė – konkuruojanti apdailos ir remonto paslaugų industrijoje. Iškart po svetainės paleidimo supratome, jog aukštas pozicijas paieškos sistemoje galime pasiekti tik tinkamai ją optimizavę, kadangi konkurentų šioje srityje yra nemažai.

Raktažodis į kurį orientuojamasi – apdailos darbai

Užklausų per mėn. šiam raktažodžiu „Google” paieškos sistemoje – 900

Puslapio paleidimas

Puslapis pilnai buvo paleistas 2016m. Balandžio mėn. Tuo metu jo pozicijos buvo nedidelės, kadangi svetainė – visiškai nauja.

Vos per 5 mėnesius mes pakilome iki 3 pozicijos, kur puslapis laikosi iki šiol.

Šį pokytį galite pamatyti žemiau esančioje nuotraukoje

apdailos-darbai

Svetainės konversijos reitingas

Šiuo metu puslapio konversija, t.y. laikintojų kurie svetainėje atliko reikšmingą veiksmą (užsiregistravo, paliko savo duomenis ir t.t) yra – apie 12 proc.

Vadinasi apie 120 asmenų1000 apsilankiusiųjų, tampa potencialiais klientais.

Vidutiniškai per mėnesį gaunamų konversinių užklausų kiekis – apie 35.

Faktoriai kurie nulėmė greitą atsiradimą „Google” viršūnėje

  • Tvarkinga svetainės architektūra– svetainės turinys turi būti tinkamai suskirstytas į kategorijas, turėti savo pavadinimus, būti lengvai naviguojamas ir tinkamai susietas. Atsižvelgdami į naujausius vidinio SEO reikalavimus optimizavome turinį pagal tvarkos bei prieinamumo kiekvienam lankytojui prioritetus.
  • Tvarkingas kodas – svetaines tikrinantys robotai atsižvelgia ir į tinkamą puslapio suprogramavimą. Sekėme šiuo žingsniu, kadangi jis – vienas svarbiausių vidinių SEO faktorių.
  • Optimizuotas turinys – sukūrėme ir tinkamai apdorojome unikalų turinį skirtą ne tik paieškos sistemoms, tačiau kartu orientuotą į vartotoją – tekstą kuris parduoda. Tai lėmė ir aukštą konversijos reitingą, kuris yra išlaikytas iki šiol.
  • Sėkmingas darbas su išoriniais faktoriais – manome, jog išorinis SEO optimizavimas yra nemažiau svarbus, nei vidinis puslapio tvarkymas ir turinio kūrimas norint gauti aukštas pozicijas. Atsižvelgdami į nuorodas vedančias iš arba į svetainę bei sąryšį su socialiniais tinklais, suformavome tinkamą ryšį su išoriniais elementais internete.

Kuriate naują svetainę savo verslui?

Spauskite čia norėdami su mumis susiekti ir aptarti bet kokį su jūsų puslapiu susijusį klausimą.