Svarbus saugumo įspėjimas WooCommerce naudotojams: kaip apsisaugoti?

Birželio 10, 2024 m. WooCommerce komanda išleido svarbų saugumo pranešimą, susijusį su kryžminio svetainių scenarijų (XSS) pažeidžiamumu, kuris buvo aptiktas WooCommerce versijose nuo 8.8.0. Šis pažeidžiamumas leidžia įterpti kenksmingą HTML ir JavaScript kodą į registracijos ir įprastų atsiskaitymo puslapius, o tai kelia grėsmę vartotojų duomenų saugumui.

Reikia atnaujinti WordPress ar WooCommerce? Susisiekite su mumis dabar →

Kas yra XSS pažeidžiamumas?

XSS arba kryžminio svetainių scenarijų ataka yra metodas, kurio metu nusikaltėliai manipuliuoja nuorodomis, įtraukdami jose kenksmingą turinį, pavyzdžiui, JavaScript. Šis turinys nėra išsaugomas duomenų bazėje, tačiau gali būti išsiųstas aukoms su piktybiniais ketinimais.

Kaip sužinoti ar jūsų parduotuvė pažeidžiama?

Jeigu jūsų parduotuvė naudoja WooCommerce versiją 8.8 ar naujesnę ir yra įjungta Užsakymo atribucijos funkcija, jūsų sistema yra pažeidžiama. Verta paminėti, kad Užsakymo atribucija yra įjungta pagal nutylėjimą šiose versijose.

Kokius veiksmus turėtumėte imtis?

  1. Atnaujinkite savo WooCommerce į versiją 8.9.3 arba grąžinkite versiją 8.8.5. Šios versijos yra pasiekiamos atsisiuntimui ir jose nėra šios spragos. Nors sprendimas taip pat bus įtrauktas į WooCommerce 9.0 versiją, nerekomenduojame laukti šios versijos.
  2. Jei negalite nedelsiant atnaujinti, laikinai išjunkite Užsakymo atribuciją. Šis veiksmas yra geras laikinas sprendimas, tačiau stipriai rekomenduojame periodiškai atnaujinti savo WooCommerce versiją.

WooCommerce > Nustatymai > Papildoma > Features > Order Attribution

užsakymu atribucija

Jeigu jūsų WP versija žemesnė nei 6.5

Jeigu jūsų WordPress versija yra žemesnė nei 6.5, WooCommerce atnajinimas gali būti nepasiekiamas.  ( Video kaip sužinoti WP versiją → )

WooCommerce atnaujinimas

Tokiu atveju reikia pirmą atnaujinti WordPress’ą iki 6.5 ir tik tada naujinti WooCommerce iki naujosios versijos. Nepamirškite pasidaryti rezervinės kopijos prieš naujinant tinklapį.

Kodėl tai svarbu?

Apsaugant jūsų elektroninę parduotuvę nuo pažeidžiamumų, užtikrinamas klientų duomenų saugumas ir išlaikomas pasitikėjimas jūsų prekės ženklu. Atidžiai stebėkite savo sistemos atnaujinimus ir atlikite juos kaip įmanoma greičiau, kad apsisaugotumėte nuo galimų saugumo grėsmių.

Pabaigai

Kiekvienas saugumo pažeidžiamumas yra rimtas įspėjimas visiems verslo savininkams, kurie naudoja atitinkamas technologijas. Laikydamiesi šių rekomenduojamų veiksmų, galite užkirsti kelią galimiems saugumo incidentams ir užtikrinti, kad jūsų klientų patirtis būtų saugi ir teigiama.

Susidūrėte su WordPress ar WooCommerce atnaujinimo iššūkiais?

EASYSEO atnaujins WP su WooCommerce ir užtikrins, kad jūsų svetainė veiktų sklandžiai ir saugiai. Susisiekite su mumis dabar →

Naudingos nuorodos

Šaltinis: https://developer.woocommerce.com/2024/06/10/developer-advisory-xss-vulnerability-8-8-0/

Kaip sužinoti WordPress versiją → https://youtu.be/lbEv_RWeJzY?si=xgrBiA6rWltJb31N

Kaip padaryti WordPress rezervinę kopiją → https://easyseolab.lt/wordpress-mokymai/programavimo-pagrindai/

 

🚨 Svarbu visiems WooCommerce naudotojams!

Atnaujinta saugumo spraga versijose nuo 8.8.0!

Užtikrinkite savo el. parduotuvės saugumą – atnaujinkite į naujausią WooCommerce versiją nedelsiant.

🔒 Nežinote kaip tai padaryti arba trūksta laiko? 💻 EASYSEO komanda yra čia kad padėtų! Mes užtikrinsime, kad jūsų svetainė būtų saugi ir veiktų sklandžiai. Susisiekite su mumis jau šiandien! 📞✨ #WooCommerceUpdate #EASYSEO #SaugumasInternete