raktažodžių auditas

Raktažodžių auditas rekomenduojamas visiems kad pradeda domėtis SEO optimizavimu ir SEO paslaugomis. Atlikus raktažodžių auditą prieš svetainės optimizavimą, turėsite galimybę stebėti visų turimų raktažodžių pozicijų progresą arba regresą iki pokyčių ir po atliktų pakeitimų.

Ar galima pagerinti SEO rezultatus, jeigu nežinote dabartinės situacijos? SEO specialistai sako, kad negali pagerinti to, ko negali pamatuoti. SEO projekte svarbu žinoti nuo kokių pozicijų yra pradedamas optimizavimas. Užfiksuojant startines raktažodžių pozicijas, galėsite stebėti raktažodžių judėjimo progresą arba regresą.

 

seo improvment quote h

Norite sužinoti pagal kokius raktažodžius yra reitinguojama jūsų svetainė nuo 1 iki 99 pozicijos Google paieškoje?

Raktažodžių auditas suteikia galimybę sužinoti jūsų svetainės raktažodžius, kurie verti dėmesio bet yra už pirmo puslapio ribų, t.y. nuo 10 iki 100 vietos.

Raktažodžių auditą galima įsigyti čia →

Raktažodžių auditas

Vienos konkrečios svetainės indeksuotų raktažodžių auditas, kur vartotojas gali sužinoti, kokie raktažodžiai yra reitinguojami konkrečioje Google TOP 100 vietoje ir koks konkretus vidinis puslapis yra asocijuotas su konkrečiu raktažodžiu. Mūsų atveju, mes taip pat siūlome mūsų klientams visų turimų raktažodžių išskaidymą pagal pozicijas.

Tokio audito privalumas yra tai, kad klientas gali matyti, kokie raktažodžiai yra TOP 10, TOP 20, TOP 30 ir t.t. Žemiau yra pavyzdys, kaip atrodo toks raktažodžių išdėstymas.

raktažodžių analizė

raktažodžių analizė

Jeigu jūs norite sužinoti visus raktažodžius, kurie yra asocijuoti su jūsų svetaine, jūs turite galimybę įsigyti tokį auditą internetu. *Visi duomenys dėl raktažodžių pozicijų ir mėnesinių užklausų kiekio yra gaunami iš ahrefs.com.

Į raktažodžių audito paslaugą yra įskaičiuota:

  • visų raktažodžių importas iš ahrefs.com
  • išdėstymas pagal TOP’us
  • papildomos domeno DR, DA, PA metrikos
  • prieiga prie paskyros 30 dienų

Raktažodžių auditą galima įsigyti čia →

raktažodžių auditas

Jeigu jus domina platesnis raktažodžių tyrimas ir norite išnagrinėti / atrasti visus įmanomus raktažodžius ir jų formas jums reikalingas raktažodžių tyrimas.

Plačiau apie raktažodžių tyrimą skaitykite čia