Šiandienos SEO trečiadienio video trumpai pristatysime nemokamus įrankius raktažodžių tyrimui.

Jeigu jus domina sužinoti apie visus raktažodžius pagal, kuriuos reitinguojama jūsų svetainė siūlome plačiau apie tai pasiskaityti čia 🠒  Raktažodžių auditas.

Jeigu norite sužinoti apie nemokamus įrankius ir sužinoti, ar raktažodžiai yra naudingi ir ar gali jums atsipirkti, pamatysite šiame video.

Išsiaiškinus vertingus raktažodžius, galima pradėti rašyti SEO straipsnį. Visą informaciją apie tai, rasite čia https://easyseo.lt/seo-straipsniai-treciadienis-16

Nemokami SEO raktažodžių instrumentai

Video yra paminėti 4 instrumentai:

  1. Keyword Planner – https://ads.google.com/home/tools/keyword-planner/. Šis įrankis padės pamatyti raktažodžio paieškas per mėnesį.
  2. Ubersuggest – https://app.neilpatel.com/en/ubersuggest/overview. Šis įrankis naudojamas tyrimams, matoma, kaip sudėtinga būtų pasiekti norimo rezultato.
  3. SEO Ruler – https://seoruler.pro/suggest . Šis įrankis išskirtinis, kadangi parodo su jūsų raktažodžiu susijusias paieškas.
  4. Keywords Everywhere – https://keywordseverywhere.com. Naršyklės įskiepis, rodantis paieškų skaičių, kainą ir konkurenciją vienoje vietoje. Nuo spalio mėnesio šis įrankis tapo mokamas.

Užduoti klausimus ar parašyti komentarus galite žemiau youtube kanale:

https://www.youtube.com/watch?v=cJpk5UuMS64