seo specialisto praktika darbas

PRAKTIKA: SEO specialistės (-to)

Praktikos vieta: Vilnius, Konstitucijos pr. 12

Ieškome: Motyvuoto specialisto, kuris nori tobulėti IT/WEB rinkodaroje

Praktikos pobūdis: Specialistas būtų atsakingas už svetainių smulkius administravimo darbus, produktų publikavimą, konkurentų analizę, įvairius SEO darbus (susijusius su svetainių ir blog’ų atranka, nuorodų platinimu, svetainės turinio kūrimu ir redagavimu).

Reikalavimai:

  • Taisyklinga lietuvių kalba raštu ir žodžiu
  • Raštvedybos išmanymas
  • Puikūs planavimo įgūdžiai ir gebėjimai
  • Pareigingumas, atsakingumas, punktualumas
  • Aukšta asmeninė motyvacija.

Privalumai:

  • Anglų kalbos mokėjimas
  • HTML išmanymas
  • SEO darbų patirtis

Mes jums siūlome:

  • Mokymo programą
  • Socialines garantijas
  • Lankstų grafiką
  • Asmenines konsultacijas
  • Galimybę tobulėti ir plėsti savo profesines žinias
  • Galimybę įsidarbinti po praktikos

DARBAS: Junior SEO specialistė (-tas)

Darbo vieta: Vilnius, Konstitucijos pr. 12

Darbo laikas: Pilna darbo diena arba pusė darbo dienos

Ieškome: Motyvuoto Junior SEO specialisto, kuris turi bazinius SEO įgūdžius ir nori tobulėti profesionalų komandoje.

Darbo pobūdis: Darbas su onpage ir offpage svetainių optimizavimu. Sudarytos SEO strategijos vykdymas. Į darbą įeina: bendravimas su klientais, svetainių administravimas, turinio publikavimas, konkurentų analizė, nuorodų platinimas, asistavimas su Google Ads reklama.

  • Patirtis dirbant su SEO įrankiais
  • SEO procesų išmanymas
  • Bazinis HTML išmanymas
  • WordPress arba kitų TVS išmanymas
  • Bazinės anglų kalbos žinios