bcon logotipas
Paslaugos /

Svetainių pritaikymas mobiliems ir „Mobilegeddon”

svetainių pritaikymas telefonui

Nuo 2015m. balandžio 21 d. Google paleido paieškos algoritmo atnaujinimą, kuris pakeitė svetainių reitingavimo tvarką. Atnaujinimo pavadinimas yra „mobilegeddon“, milijonams svetainių tai gali reikšti „apokaliptinius“ pokyčius. Po atnaujinimo paleidimo daugelis įmonių nustebs, kad jų svetainių lankomumas ženkliai sumažėjo.

KAIP GOOGLE INFORMUOJA?

Nepritaikytų mobiliems svetainių savininkai, gavo tokį pranešimą iš Google per žiniatinklio valdytojo įrankį.

google pranesimas svetaines atnaujinimas

KODĖL BUVO IŠLEISTAS ALGORITMO ATNAUJINIMAS?

Šiuo metu naršymas per mobiliojo ryšio prietaisus siekia iki 60 proc. interneto srauto ir „Google“ nori, kad vartotojams būtų patogu naudotis internetu, kai jie jungiasi prie tinklo per mobilųjį ryšį.

Šis algoritmo atnaujinimas suteiks pirmenybę tinklalapiams, kuriuose patogu naršyti per mobilųjį ryšį, t. y. turintiems didesnio dydžio tekstą, lengvai paspaudžiamas nuorodas, kurios prisitaiko prie ekrano dydžio ir paieškos rezultatų sąraše iškels juos į viršų. Tie tinklalapiai, kurie nėra patogūs mobiliojo ryšio prietaisams, bus nustumti į apačią.

Šiandien nepakanka turėti kokybišką unikalų turinį ir gražų dizainą. Po “mobilegeddon” atnaujinimo vienas ir svarbiausių reitingavimo faktorių yra vartotojo patirtis (UX – User experience), kuris susidaro iš tokių faktorių, kaip pritaikymas mobiliesiems ir svetainės užkrovimo greitis.

KAS YRA PRITAIKYMAS MOBILIESIEMS?

  • Svetainė pritaikyta mobiliesiems įreginiams (telefonams ir planšetams).
  • Teisingai atvaizduojamas turinys ant visų mobiliujų įrenginių. Vartotojas viską mato viename ekrane.
  • Atvaizduoja tik reikalingus elementus: svetainė nėra apkrauta nereikalingais elementais, t. y. nesiunčiami nereikalingi duomenys.
  • Greitai užsikrauna. Svetainės kodas sutvarkytas pagal Google reikalavimus.

Kaip rodo statistika 73 % lankytojų pripažino, kad susiduria su lėtai užsikraunančiomis svetainėmis, o 40 % lankytojų išeina iš svetainės, jei ji kraunasi ilgiau nei 3 sekundes.

Kaip greitai užsikrauna svetainė galima pamatyti vizualiai. Čia yra vienas iš tokių pavyzdžių, video sukurtas pagal mūsų klientų užklausą. Jeigu Jūs norite sužinoti ir palyginti kaip kraunasi Jūsų svetainė, susisiekite su mumis.

SVETAINĖ PRIEŠ IR PO VIDINIO OPTIMIZAVIMO

Po atlikto svetainės kodo optimizavimo, užkrovimo greitis sumažėjo 3 kartus, nuo 11.7 sekundžių iki 3.7 sekundžių. Po atliktų darbų tinklapio lankytojai greitai pamato svetainės turinį, kas sumažina svarbų atšokimo rodiklį (bounce rate), kuris yra vienas iš žinomų faktorių paieškos sistemoje Google.

KAIP SUŽINOTI AR SVETAINĖ YRA PRITAIKYTA?

Google siūlo visiems prieinamą nemokamą įrankį patikrinimui. Jeigu Jūs, nežinote ar Jūsų svetainė yra pritaikyta mobiliesiems, galite tai padaryti čia.

Jeigu Jūsų svetainė yra pritaikyta mobiliesiems turėtumėte pamatyti panašų ekraną:

svetaines pritaikyta mobiliems

 

KĄ DARYTI, JEI JŪSŲ SVETAINĖ NĖRA PRITAIKYTA MOBILIESIEMS?

Kiekvienam svetainės savininkui, gali kilti natūralus klausimas “Ką dabar daryti?”. Šį klausimą galima išspręsti dviem būdais. Sukurti naują svetainę, jeigu Jūs manote, kad jau atėjo laikas atsinaujinti arba pritaikyti svetainę pagal naujus reikalavimus. Dauguma svetainių, gali būti pritaikytos, tačiau tam reikia skirti laiko ir atitinkamą biudžetą. Svetainės pritaikymo kaina ir terminai priklauso nuo svetainės būklės ir darbų sudėtingumo. Kuo sudėtingesnė svetainė, tuo daugiau darbo pareikalaus svetainės pritaikymas.

Jeigu manote, kad atėjo laikas atnaujinti svetainę, tam nebus geresnio laiko nei dabar. Jei svetainės būklė Jus tenkina, bet visada žiūrite į priekį ir norite būti savo rinkos lyderiu, tuomet savo svetainės pritaikymo galimybes pagal Google reikalavimus galite sužinoti susisiekę su mumis telefonu.

PRITAIKYTOS SVEITAINĖS – MŪSŲ ATLIKTI DARBAI

Mūsų atliktų darbų pavydžius galite pamatyti paspaudę žemiau.

Elektroninė parduotuvė http://www.litaugus.lt

pritaikytas mobiliems litaugus

 

___________________________________________________________________________________

Elektroninė parduotuvė http://shop.tailandomasazai.lt

pritaikytas telefonui masazai

________________________________________________________________________

Elektroninė parduotuvė http://arpekas.lt

pritaykitas tinklapis arpekas

 

___________________________________________________________________________________

Informacinis portalas www.asliekna.lt

optimizuota svetaine liekna

PRITAIKYMO MOBILIESIEMS KAINA

Paslaugos kaina priklauso nuo pageidaujamų funkcijų įdiegtų pritaikymo metu. Savo klientams siūlome rinktis iš mūsų siūlomų dviejų paslaugų planų. Abu siūlomi planai garantuoja, kad tinklapis bus pritaikytas mobiliems pagal naujausius Google paieškos sistemos reikalavimus. Taip pat bus tvarkingai atvaizduojama ant visų išmaniųjų telefonų ir planšetų.

________________________________________________________________________________

Planas START – diegiamas adaptuojantis svetainės dizainas (responsive)

Jūsų tinklapis bus pritaikytas visiems mobiliems įrenginiams, t. y. telefonams ir planšetams. Visa atvaizduojama informacija bus aiškiai matoma, meniu ir informacijos blokai logiškai sudėti. Paieškos sistemos pripažins svetainės optimizavimą, kas atitinkamai turės įtakos tinklapio reitingavimui. Lankytojai galės intuityviai ir patogiai naršyti svetainėje telefonu ar planšetu.

________________________________________________________________________________

Planas VERSLUI – diegiamas adaptuojantis svetainės dizainas (responsive) su pagerintais UX (user experience / naudotojo patirtis) elementais

Jūsų tinklapis bus pritaikytas visiems mobiliems įrenginiams, t. y. telefonams ir planšetėms. Pagrindinis skirtumas nuo plano START yra tai, kad diegiamos papildomos fukcijos, kurios pagerina (padaro patogesniu) vartotojų naršymą. Pavyzdžiui, lankytojas paspaudęs ant telefono ikonėles gali iškarto skambinti jūsų nurodytu telefonu numeriu, vietoje to, kad kopijuoti numerį, kad vėliau įklijuoti į telefono skambinimo meniu. Šiame plane yra numatyta daug smulkių pakeitimų, kurie skatina svetainės lankytojus atlikta tam tikrą klientui reikalingą veiksmą (skambinti, rašyti arba kita).

 Norite pagerinti savo svetainės išvaizdą? – Parašykite mums žinutę

(6 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Paslaugos Programavimas
Įvesk el. paštą, kad gauti webinaro įrašą
Siųsti užklausą X
Privatumo politika