bcon logotipas

Programavimas

wordpress svetainių atnaujinimas

WordPress svetainių atnaujinimas

WordPress paslaugos EASYSEO komanda specializuojasi WordPress svetainių kūrime ir atnaujinime. Mes galime atlikti jūsų WordPress svetainės arba WooCommerce el. parduotuvės atnaujinimą be sutrikimų. Tai reiškia, kad lankytojai visada matys tik tvarkingai veikiantį tinklalapį, o visos turimos raktažodžių pozicijos paieškos sistemoje Google nepakis….

Paslaugos Programavimas
tinklapių kūrimas ir dizainas

Svetainių kūrimas

Šis įrašas yra ilgas ir jame yra ne tik komercinė informacija apie tai kiek kainuoja svetainių kūrimas, bet yra detaliai aprašyta kas yra „kokybiškas” tinklapis (yra video) ir kaip išvengti dažniausių klaidų, dėl kurių verslai praranda Google reitingus ir nukenčia finansiškai. Duomenimis…

Paslaugos Programavimas
wordpress joomla programavimo paslaugos

Programavimo paslaugos

Įrankiai efektyvesniam darbui!
Mes žinome, kaip padaryti jūsų svetainę patogesne lankytojams ir ko reikia, kad jūsų svetainė taptų efektyvesnė jūsų verslui. Jeigu jūs jau žinote, ko trūksta jūsų tinklapiui ir norite tai įgyvendinti, susisiekite su mumis. Jeigu jūs norite atlikti jūsų svetainės analizę ir sužinoti, kaip pagerinti jūsų tinklapio veiklą, mes galėsime pateikti pilną ataskaitą su konkrečiais pasiūlymais.

Paslaugos Programavimas
el.parduotuvės kūrimas

Elektroninių parduotuvių kūrimas

Norite elektroninės parduotuvės kurį bus randama Google paieškos sistemoje? EASYSEO elektroninės parduotuvės privalumai: Užsikrauna per 2.1 sekundės Taisyklinga SEO svetainės architektūra Greitas paleidimas Galimybė bet kada pildyti parduotuvės funkcionalumą Internetinė parduotuvė per 7 darbo dienas! Minimalistinis svetainės dizainas, bet standartizuotas, galingas funkcionalumas….

Paslaugos Programavimas
svetainių pritaikymas telefonui

Svetainių pritaikymas mobiliems ir „Mobilegeddon”

Nuo 2015m. balandžio 21 d. Google paleido paieškos algoritmo atnaujinimą, kuris pakeitė svetainių reitingavimo tvarką. Atnaujinimo pavadinimas yra „mobilegeddon“, milijonams svetainių tai gali reikšti „apokaliptinius“ pokyčius. Po atnaujinimo paleidimo daugelis įmonių nustebs, kad jų svetainių lankomumas ženkliai sumažėjo. KAIP GOOGLE INFORMUOJA? Nepritaikytų…

Paslaugos Programavimas
SEO mokymaiSpauskite čia
KonsultacijosSpauskite čia
Įvesk el. paštą, kad gauti webinaro įrašą
Siųsti užklausą X
Privatumo politika