Google paskelbė, kad pagrindinis atnaujinimas bus paskelbtas jau netrukus, taigi, kokie yra pagrindiniai pokyčiai?

Kas yra Google algoritmo atnaujinimai →

Google savo Twitter paskyroje paskelbė, kad 2019m. rugsėjo mėnesį išleistas pagrindinis atnaujinimas.  Tai stipriai paveiks, kaip Google reitinguoja svetaines ir kaip nustato, kokios svetainės yra tinkamiausios, atsižvelgiant į konkrečios užklausos rezultatus.

Naujienos paskelbimas

Naujienos paskelbimas atrodo taip:

Google naujiena

Kaip elgtis, jei tai liečia ir jus?

Google duoda patarimų, kaip jūs turėtumėte elgts, jei šis atnaujinimas neigiamai palietė ir jus.

Išankstinis paskelbimas. Tai jau antras kartas iš eilės, kuomet Google anksčiau paskelbė pagrindinį atnaujinimą, kaip ir tai padarė su 2019m. birželio mėnesio atnaujinimu. 

Tai turėtų pasirodyti per kelias valandas. Danny Sullivan iš Google teigia, kad jis tikisi, jog tai užtruks kelias valandas šiam atnaujinimui paleisti, ir užims kelias dienas, kad atnaujinimas būtų pilnai išleistas.

Danny Sullivan

Google dabar užsiima šių pakeitimų įvardijimo konvencija. Google tai daro, kadangi kovo mėnesį kilo sumaištis dėl pagrindinio atnaujinimo.

Kodėl mums rūpi?

Visuomet, kai Google atnaujina savo paieškos reitingavimo algoritmus, tai reiškia, kad jūsų svetainės randamumo rezultatams tai gali atsiliepti arba teigiamai arba neigiamai. Žinojimas, kada Google atlieka šiuos pokyčius, suteikia žinojimą, ar tai buvo jūsų veiklos rezultatas, jei kažką keitėte savo svetainėje, ar tiesiog Google pakeitė kažką reitingavimo algoritme. Šiai dienai mes žinome, kad Google išleidžia pagrindinį reitingavimo atnaujinimą.

Google patvirtino, kad apie 14val. šis atnaujinimas pradės veikti. Štai įrodymas iš Google, jų Twitter paskyroje: Google patvirtinimas