nemokamas webinaras

Esi girdėjęs apie SEO, tačiau nežinai, kas tai yra ir nori sužinoti apie tai daugiau – šis webinaras, kaip tik tai ko tau reikia. Jis skirtas visiškai žaliems, kurie nori sužinoti bazinius SEO principus. Informacija pateikiama paprasta žmonių kalba, todėl nebūtina turėti programavimo žinių ar SEO patirties.

Šiame webinare sužinosi visą teisybę:
– kas yra SEO – kodėl tai yra svarbu?
– kokie mitai sklando apie SEO;
– kaip veikia Google paieškos sistema ir ką daryti, kad Google paieškos sistema “mėgtų” tavo svetainę;
– SEO 101 – bazinė informacija apie reikalingus atlikti žingsnius optimizuotos svetainės link;
– ir dar daug įdomių faktų ir patarimų, kaip tapti matomu Google paieškos sistemoje ir nepridaryti klaidų.

Webinaro įrašas

👉 Nemokamas webinaras internetu, kuriame pasakojama, kas yra SEO ir kaip tai veikia, kokie yra pagrindiniai reitingavimo faktoriai ir kritinės klaidos.

juodas seo

Nori mokytis SEO?

Jei patiko šis webinaras ir norėtum sužinoti daugiau apie SEO, rengiami nauji “SEO optimizavimo pradedantiesiems” mokymai. Juose REALIAI pamatysi visą SEO projekto optimizavimo proceso eigą nuo pradžios iki pabaigos, taip lyg pats tai darytum. 

Šiuose mokymuose galėsi stebėti, kaip vienas ar kitas sprendimas keičia rezultatus Google reitingavime, gausi išsamią video instrukciją kaip pačiam atlikti ir stebėti SEO optimizavimą.

Plačiau apie naujus 2021 m. „EASYSEO kursą pradedantiesiems” sužinosi paspaudęs čia →.

Kas lektorius?

Webinaro ir naujų mokymų lektorius Vladimir Malykh, EASYSEO kompanijos vadovas. Jau 9 metus dirbantis SEO srityje, padedantis verslams sėkmingai plėtoti savo veiklą internete, turintis dvejų metų patirtį vedant SEO mokymus privatiems asmenims ir įmonėms.