SEO PowerSuite yra išsamus 4 SEO įrankių paketas, kuriame kiekvienas iš jų susijęs su tam tikru SEO aspektu. Vienas iš šio paketo įrankių yra Rank Tracker. Šis įrankis skirtas atlikti raktinių žodžių tyrimui bei reitingų stebėjimui.

Sužinok kaip veikia SEO →

Rank Tracker galima naudoti nemokamai, tačiau nemokamoje versijoje nebus galimybės išsaugoti savo projektų ir analitinių duomenų, bei galima bus lyginti tik su vienu konkurentu. Nemokama versija leidžia atlikti raktažodžių ir konkurentų tyrimą net 597 paieškos sistemose ir tai atlikti 19-a skirtingų būdų. Taip pat suteikiama galimybė naudotis daugeliu analitinių įrankių ir ataskaitų rengimo moduliu.

Mokamoje Rank Tracker versijoje SEO specialistai papildomai turi galimybę išsaugoti savo projektus. Gali kopijuoti duomenis į kitus šaltinius, naudotis užduočių planavimo priemone, įvairiais būdais dalintis sugeneruotomis ataskaitomis.

Išskirtinės Rank Tracker galimybės

Kiekvienas pradedantis ir jau įgudęs SEO specialistas ieško to “vienintelio” įrankio, kuris visą darbą padarys už jį. Rank Tracker neabejotinai savo paprastumu naudoti ir priemonių gausa artėja prie tobulumo atliekant raktažodžių tyrimą bei konkurentų analizę.

Rank Tracker savybėsPatys Rank Tracker kūrėjai pažymi, kad jų įrankis pasižymi šiomis 7 išskirtinėmis galimybėmis.

Raktinių žodžių pozicijos stebėjimas

Itin gerai pritaikomas reitingų tikrinimo įrankis. Galima patikrinti raktažodžių pozicijas visame pasaulyje, ar vietinėje paieškoje. Taip pat leidžia tikrinti pozicijas virš 500 paieškos variklių. Net su nemokama versija galima nuskaityti 1000 populiariausių paieškos rezultatų, stebėti raktinių žodžių reitingą kartą per savaitę ar kasdien, stebėti „Universal“ ir „Map“ sąrašus ir sekti konkurentų raktinių žodžių gretas.

Taip pat galima stebėti savo projekto (svetainės) vidutinę poziciją ir matomumo balą. Galimybė stebėti programoje besikeičiančią reitingo poziciją, raktinių žodžių patekimą į aukščiausią poziciją – svarbus SEO specialisto įrankis savo projekto monitoringui ir atliktų veiksmų analizei.

Geriausia tai, kad šiame įrankyje nėra nustatytų limitų. Nei svetainėms, nei paieškos sistemoms ar stebimam raktinių žodžių kiekiui.

Geografiniai reitingai bet kuriai pasaulio vietai

Galimybė stebėti reitingus pasirinktoje vietovėje yra labai naudinga savybė, ypač kai atliekamas tyrimas ir norima pasirinkta rinką, kurioje bus vykdoma veikla.

Rank Tracker turi vietinę reitingų sekimo programinę įrangą, kuri tiksliai patikrina pozicijas pagal tikslią pasirinktą vietą: šalį,miestą ar net tikslų gatvės adresą. Kaip ir visi kiti šio raktinių žodžių stebėjimo priemonės, ši irgi neribota.

23 raktinių žodžių įrankiai viename

Daug SEO specialistų mėgstamiausių raktinių žodžių tyrimo įrankių yra integruoti tiesiai į Rank Tracker įrankį:

  • „Google Ads“ raktinių žodžių planavimo priemonė;
  • Konkurentų tyrimo įrankis (Competition research);
  • Domenų tyrimai (Domain Research);
  • Susijusios paieškos (Related Searches);
  • Automatinio užbaigimo įrankiai (Autocomplete tools);
  • Susiję klausimai (Related Questions);
  • „Google Analytics“;
  • „Search Console“;
  • Ir kiti.

Naudojant kartu, šie įrankiai suteikia tūkstančius raktinių žodžių, kuriuos kitokiu atveju būtų sunku rasti, ar galbūt išvis nebūtumėte atradę. Labai naudinga įrankio savybė yra raktinių žodžių grupavimas pagal temas, kai randamos naujos raktinių žodžių idėjos. Tai leidžia lengviau analizuoti ir taikyti visas raktinių žodžių grupes, nei naudojant pavienius raktažodžius.

Patobulinta raktinių žodžių analizė

Raktinių žodžių padėties tikrinimo įrankis randa ne tik tūkstančius svetainės raktinių žodžių, jis taip pat padeda išsirinkti geriausius ir suskirstyti juos pagal prioritetus. Be tokių SEO metrikų, kaip paieškos apimties duomenys ir konkurencija, įrankis gali apskaičiuoti raktinių žodžių sunkumą kiekvienam terminui. Jame atsižvelgiama į visas 10 geriausių konkurentų svetainių SEO stipriąsias ir silpnąsias puses.

Sujungus raktinio žodžio sunkumo balą su srauto tikrinimo statistika iš Google Analytics, kad vartotojas galėtų nuspręsti, kurį raktinį žodį bus lengviau reitinguoti. Norint pamatyti tikrąjį SERP vaizdą, reikia perjunginėti tarp stalinio kompiuterio ir mobilaus įrenginio. Taip pat yra galimybė įjungus raktažodžių žemėlapio modulį priskirti raktažodžius ir grupes pasirinktiems konkretiems URL, kad būtų palengvintas tolimesnis raktažodžių stebėjimas.

Konkurencingas SEO intelektas

Vienas iš efektyviausių SEO strategijų yra stebėjimas savo konkurentų. Rank Tracker suteikia tokią galimybę daryti tai efektyviai. Raktinių žodžių reitingo tikrinimo programa leidžia stebėti konkurentų raktinių žodžių taktiką ir pamatyti, kaip jiems sekasi organinės paieškos rezultatuose. Reitingų tikrinimo programinė įranga stebi raktinius žodžius, kuriuos konkurentai jau reitinguoja.

Šis įrankis padeda išanalizuoti konkurentų vertingą SEO metriką. Tai padeda pasverti savo projekto galimybes taip pat reitinguotis pagal konkurentų raktinius žodžius. Reitingavimo įrankis taip pat analizuoja geriausių 10 reitinguojamų konkurentų svetaines pagal temai tinkamus terminus naudojant TF-IDF algoritmą, kuris padeda programos naudotojui sukurti savo autoritetą semantiniuose paieškos rezultatuose.

Patogus užduočių automatizavimas

SEO specialistui nereikia rankiniu būdu tikrinti reitingų, nes gali naudoti programoje esančią planavimo funkciją. Tik reikia nustatyti Rank Tracker, kad pasirinkta užduotis būtų vykdoma taip dažnai, kaip reikia pagal pasirinktus raktinius žodžius. Per kelias minutes galima automatizuoti kasdienį reitingų tikrinimą ir užsitikrinti, kad svetainės paieškų sistemų reitingai bus tikrinami autopilotu, net neatidarius programos.

Tikrai pritaikytos reitingavimo ataskaitos

Rank Tracker SEO ataskaitos yra 100% pritaikomos, baltos ir skirtos atrodyti gerai visuose įrenginiuose. Itin lengva dalintis jais su klientais: vienu mygtuko paspaudimu ataskaita bus įkelta į debesį ir iškart bus suteikta bendrinama nuoroda. Tai vienas iš geresnių būdų kaip visiškai automatizuoti ataskaitų teikimą.

Nustačius suplanuotą užduotį programa sudaro ataskaitas apie autopilotą ir pateikia jas klientams pagal sudarytą tvarkaraštį kaip tiesioginę nuorodą ar priedą paprastu tekstu arba pasirinktiniu HTML el. laišku.

Ar verta rinktis Rank Tracker?

Kaip matosi, ši programa pasižymi daug įvairių įrankių, kurie yra net laisvai prieinami nemokamame įrankyje. Neabejotinai verta rinktis Rank Tracker įrankį – nemokama versija nieko nekainuoja, tačiau nauda neįkainojama.

Ar verta įsigyti mokamą versiją? – klausimas į kurį teks atsakyti kiekvienam individualiai, atsižvelgiant į projekto dydį ir kitus konkrečius poreikius. Išbandžius nemokamą versiją praktiškai – galima bus lengviau įsivertinti ar verta pirkti papildomas funkcijas.