Ar žinojote, kad turint savo svetainę galite generuoti papildomas pajamas
Straipsnių talpinimas ir nuorodų pardavimas vieni iš populiariausių, tačiau Lietuvoje mažai naudojamų monetizavimo būdų. Šie metodai yra visiškai legalūs, nereikalauja daug pastangų ir tinka ne tik informacinio pobūdžio svetainėms, bet ir elektroninėms parduotuvėms.
2 svetainių pajamų būdai:
Du būdai užsidirbti papildomai, turint savo tinklalapį arba blogą:
- Straipsnių talpinimas
- Nuorodų pardavimas
Natūralus klausimas – „Kokius straipsnius reikės talpinti?”. Apie tai parašysime šiek tiek vėliau, pirmą apibūdinsime kiekvieną iš dviejų paminėtų metodų.
Atkreipiame dėmesį, kad elektroninių parduotuvės savininkai / administratoriai taip pat gali naudotis šiuo metodu jeigu svetainėje yra skiltis „blogas” arba „naujienos”.
Užpildykite formą jeigu norite gauti pajamas iš savo svetainės →
Straipsnių talpinimas
Straipsnių talpinimas tai jūsų svetainėje patalpintas straipsnis su nuoroda į kitą svetainę. Straipsnis gali būti atsiųstas jau parašytas arba straipsnį galite parašyti jūs, taip užsidirbdami papildomų pajamų už straipsnio rašymą. Toks metodas dažnai vadinamas Guest post’u. Plačiau apie tai kas yra guest post skaitykite čia →
Straipsnių talpinimo užsakovai dažniausiai nori, kad straipsnis patalpintas jūsų svetainėje nebūtų pažymėtas kaip „sponsored”, t.y. kai svetainės kode nurodoma, kad už talpinimą buvo sumokėta.
Užsakovai dažniausiai užsako straipsnių talpinimą iš tokių svetainių, kurios talpina straipsnį visam laikui (lifetime) be galiojimo pabaigos.
Jeigu jūs talpinate straipsnius savo svetainėje, mes rekomenduojame talpinti ne daugiau dviejų nuorodų viename straipsnyje.
Jūsų projektui yra dvi naudos iš straipsnių talpinimo:
- finansiškai naudinga talpinti straipsnius už tam tikrą mokestį.
- atsiranda naujas turinys, kuris gali atvesti papildomą lankytojų srautą iš paieškos sistemų.
Nuorodų talpinimas
Angliškai nuorodų talpinimo metodas vadinamas „link insert”. Trumpai, tai yra toks metodas, kai į anksčiau publikuotą straipsnį yra talpinama nuorodą į išorinį tinklapį. Yra du skirtingi nuorodų įdėjimo metodai: „link insert” ir „niche edit„, apie kiekvieną iš jų galima skaityti plačiau paspaudus atitinkamą nuorodą.
Dauguma užsakovų tokiais atvejais pageidauja, kad nuorodos patalpintos jūsų svetainėje būtų „follow” tipo, arba dažnai vadinamos „do follow” nuorodos.
Užsidirbti lengviau nei atrodo
Skamba komplikuotai? Iš tikrųjų taip nėra. Net jeigu jūs nemokate talpinti nuorodos, mes padėsime jums išmokti. Dėl pagalbos galite kreiptis nurodytais kontaktais čia →
Jeigu jus domina papildomas uždarbis, jūs galite užpildyti formą, kur reikės nurodyti jūsų kontaktus ir svetainės pavadinimą. EASYSEO atstovas susisieks su jumis, kai forma bus užpildyta arba suteiks pagalbą jeigu jos reikės.