Šiandienos SEO trečiadienio įraše atsakome į vieną labai svarbų klausimą – kodėl projektas nekyla? Jeigu jūsų puslapis stovi antrame ar trečiame puslapyje ir nekyla aukščiau, tikriausiai jums kyla klausimas, kodėl taip yra.

Yra trys pagrindinės priežastys, kodėl taip gali atsitikti:

  • vidinis optimizavimas
  • turinys
  • domeno autoritetas

Svetainės vidinis optimizavimas

Tikriausiai nebus naujiena, jog vidinis svetainės optimizavimas yra vienas svarbiausių svetainės reitingavimui. Pati svetainės struktūra turi būti sutvarkyta, kodas taip pat turi atitikti SEO reikalavimus.

Video apie tai kas yra vidinis optimizavimas yra čia →

Dažniausiai klaidų ieškome pasinaudodami vieno ar kito SEO įrankio pagalba. Patarimas būtų toks – auditą darykite su keliais įrankiais. Pasinaudokite dviem ar keliais įrankiais, neretai būna, kad jie rodo skirtingus dalykus ir nei vienas neparodo visos situacijos.

Paleidus auditui atkreipkite dėmesį į dublikatus. Meta title meta description ir turinio dublikatai yra vienas svarbiausių ir nesunkiai sutvarkomų klaidų. Jeigu randate dublikatus ir norite juos sutvarkyti, žiūrėkite mūsų pamokas, kaip atlikti vidinį optimizavimą pačiam.

Pamokas rasite čia: https://easyseo.lt/seo-checklist-video-pamokos

Svetainės turinys

Turinys labai svarbus norint turėti svetainė aukštose pozicijose. Koks turinys jums reikalingas priklauso nuo jūsų projekto. Svarbiausia, kad jis patiktų Google. Sužinoti kiek ir kokio turinio jums reikia galite paprastai per SERP (Search Engine Rating Page).

Domeno autoritetas

Vienas iš faktorių kuris įtakoja domeno autoritetą yra nuorodų kiekis ir kokybė. Kuo daugiau unikalių nuorodų iš skirtingų, kokybiškų domenų turite, tuo autoritetas bus didesnis. Domeno autoritetą patikrinti galima su įrankiais. Vienas populiariausių ir geriausių yra ahrefs.com.

Kaip padidinti svetainės autoritetą →