WP rocket kas tai?

„WP Rocket“ – aukštos kokybės sparčiosios atminties įskiepis WordPress svetainėms. Dėl daugybės galimybių ir automatinio optimizavimo funkcijų jį gali lengvai naudoti tiek patyrę „WordPress“ vartotojai, tiek pradedantieji. „WordPress“ ekspertai laiko šį įskiepį vienu efektyviausių svetainės našumą (greitį) didinančių įrankių, kurį naudoti itin paprasta. .

„WP Rocket“ integruoja naujausias technologijas, susijusias su našumu: tingus vaizdų įkėlimas, atidėtas „JavaScript“ įkėlimas, HTML kodo sutrumpinimas, CSS ir „JavaScript“ failų sujungimas ir susiaurinimas (minifikavimas).

Skirtingai nuo daugelio kitų atminties spartinimo papildinių, norint paleisti šią raketą nereikia būti mokslininku! Šis įrankis užtikrina, kad svetainė greitai užsikraus ir suteiks klientui optimaliausią naršymo patirtį. Tai viena iš svarbiausių savybių, norint pagerinti SEO reitingus ir padidinti konversijų skaičių. Užtruks tik tris minutes ir įskiepis bus pasirinktoje svetainėje.

Kokios yra „WP Rocket“ savybės ir privalumai?

Įsidiegus “WP Rocket” įskiepį ir jį suaktyvinus jo nereikia konfigūruoti, jis iš karto aktyvuojamas svetainėje. Svetainėje iškart atliekami pakeitimai:

įskiepio privalumai

 • Sukuriama statinė sparčioji atmintis (static cache) kompiuteriuose ir mobiliuose įrenginiuose (sukuriama statinė turinio HTML versija);
 • Įdiegiama naršyklės sparčioji atmintis (browser cache) jei yra serveryje „Apache“: saugo tam tikrų tipų failus lankytojų kompiuteriuose;
 • Įjungiamas „Cross-Origin“ šriftų palaikymas („Apache“);
 • Aktyvuojamas įvairių trečiųjų šalių įskiepių, temų ir prieglobos aptikimas ir palaikymas;
 • Įjungiama WooCommerce Refresh Cart Fragments sparčioji atmintis.

Naudojant “WP Rocket” nereikia samdyti programuotojo ar pačiam redaguoti svetainės “kodą”, kad pagreitinti svetainės paleidimą. “WP Rocket” viską padaro pats. “WP Rocket” turi daug papildomų galimybių. Tad norint itin optimizuoti savo svetainę, galima pasirinkti iš daugybės išplėstinių parinkčių, kurių naudojimui specialių žinių neprireiks:

 • tingus vaizdų įkėlimo ( lazy loading);
 • XML svetainių schemų išankstinis įkėlimas (XML sitemaps preloading)
 • „Google“ Fonts optimizavimas
 • CSS ir JS minifikacija
 • Atidėtas „JavaScript“ failų įkėlimas
 • Duomenų bazių optimizavimas
 • Sparčioji atmintis prisijungusiems vartotojams
 • Pralaidumo didinimas naudojant GZIP glaudinimą
 • „WebP“ suderinamumas
 • Galimybė priglobti „Google Analytics“ ir “Facebook Pixel” failus vietoje
 • Integravimas CDN, „Cloudflare“, Sucuri.
 • Daug kitų funkcijų.

Šis įskiepis yra tinkamas naudoti su daugeliu kitų įrankių ir programų. Sparčiosios atminties įrankis tinkamas naudoti visose naršyklėse. Jis suderinamas su tokiais elektroniniu parduotuvių įskiepiais kaip WooCommerce ir „Easy Digital Downloads“.

“WP Rocket” taip pat suderinamas su tokiomis programomis ir įskiepiais kaip WPML, Polylang ir qtranslate, bbPress.

“WP Engine” pranašumas

„WP Rocket“ yra vienintelis „WP Engine“ sistemoje leidžiamas sparčiosios atminties įskiepis. Šios dvi programos glaudžiai bendradarbiavo užtikrindamos suderinamumą ir geriausią integraciją. Kai įdiegiama „WP Rocket“ į svetainę, kurioje jau yra „WP Engine“, „WP Rocket“ sparčiosios atminties funkcija automatiškai išjungiama, nes „WP Engine“ jau yra ši funkcija.

Sujungus galingą „WP Engine“ sparčiąją atmintį ir „WP ​​Rocket“ optimizavimo funkcijas (tingus apkrovimas, minifikavimas, atidėtas JS įkėlimas ir kt.), svetainės našumas pyla į neregėtas aukštumas.

Ar reikalingas “WP Rocket” įskiepis mano WordPress svetainei?

wp rocket

 

Šio įskiepio tikslas yra optimizuoti WordPress svetainę taip, kad vartotojui ją įsijungus, ji užsikrautų per maksimaliai trumpiausią laiką. Visiems žinoma, kad vartotojai darosi vis nekantresni ir dažnai, jei svetainė kraunasi ilgiau nei 3 sekundes, jie palieka svetainę.

Sužinoti, ar reikia šio įskiepio konkrečiai svetainei, svarbu išmatuoti kaip greitai svetainė dirba. Vienas iš rekomenduojamų įrankių, yra pasitikrinti savo svetainės greitį šiuo adresu:  tools.pingdom.com. Svarbu atkreipti dėmesį, kad norint sužinoti tikrąjį svetainės įkėlimo laiką, nepamirškite pasirinkti serverį, kuris yra arčiausias svetainės serveriui.

Svetainės užkrovimo greitis vienas iš svarbiausių parametrų, kuris įtakoja svetainės lankomumą. Net jei svetainė ir turi labai gerus reitingus, svarbu užtikrinti, kad vartotojas galėtų kuo greičiau pasiekti svetainės turinį.

Rezultatai su WP Rocket

Žemiau yra rezultatai prieš ir po WP Rocket bazinių nustatymų įjungimą. Testavimas buvo atliktas su GTmetrix įrankių. Rezultatas yra čia https://gtmetrix.com/compare/Byq4PeJF/MML7mt6d

Baziniai nustatymai leidžia greitai pasiekti rezultatą.

🔥 Greičio optimizavimas gali būti paprastas ir greitas. Žemiau pateiktas pavyzdys atliktas su baziniais WP Rocket nustatymais.
👉 Laikas sumažintas nuo 19 iki 3.8 sek.

*Labai svarbu, atlikti svetainės / puslapio patikrinimą po kiekvienos optimizavimo funkcijos aktyvavimo.

GTmetrix palyginimas

WP-rocket-optimizavimas

GTmetrix Performance

WP-rocket-seo-optimizavimas2

GTMetrix Structure

WP-rocket-seo-optimizavimas3WP-rocket-seo-optimizavimas4